05 09 2018

Nieproszony gość w Grodziskim domu. „Było podejrzenie, że jest jadowity”

05.09.2018, godz.: 09:47
Nieproszony gość w Grodziskim domu. „Było podejrzenie, że jest jadowity”
fot. Straż Miejska Grodzisk Maz.

Strażnicy miejscy z Grodzisku zostali zaalarmowani przez mieszkankę domu przy ul. Bairda, że w środku przebywa nieproszony gość: wąż. – Podjęto niezbędne środki ostrożności, za względu na opis jego wyglądu, który odpowiadał wężom jadowitym – poinformowała SM.

Mundurowi otrzymali zgłoszenie we wtorek około godz. 9.00. – Zaniepokojona mieszkanka Grodziska Mazowieckiego z ulicy Bairda powiadomiła dyżurnego Straży Miejskiej, że w jej mieszkaniu zadomowił się wąż terroryzujący swoją obecnością rodzinę. Na miejscu funkcjonariusze Eko-Patrolu dostrzegli ciemną sylwetkę zwierzęcia, które sprawnie ukryło się w szafie – podali strażnicy.

– Działania na miejscu utrudniał brak dostatecznego oświetlenia. Latarki trzeba było używać w taki sposób, by nie stresować gada. Każdy nieodpowiedni ruch mógł wypłoszyć zwierzę. W postępowaniu podjęto niezbędne środki ostrożności, za względu na opis jego wyglądu, który odpowiadał wężom jadowitym. Nieproszonym gościem okazał się jednak wąż zbożowy, który następnie został wypuszczony do swojego środowiska naturalnego – wyjaśnili.

Mundurowi apelują, aby wszystkie  podobne sytuacje zgłaszać do SM.

3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Nieproszony gość w Grodziskim domu. „Było podejrzenie, że jest jadowity””

  1. adamos pisze:

    Hahah zbozowka jadowita hahah no bez jaj chyba wiecej szkolen… to typ weza tatalnie niezagrazajacego niczemu poza myszka. To typ ucieninkera wezyk szybki az nadto szybki… uwielbia sie zakooytwac w podlozu… wystarczylo ze wlasciciel nie domknal szybki na 5mm i dal noge 😉 bez paniki .. szkoda ze u nas nie przetrwa na wolnosci byla by na wsi konkurencja dla kota;) a tak bedzie sledztwo zawiasy problemy jakiegos malolata bo mu ” sznorowka” nawiala. Niestety nasza edukacja uczy pierwiastkow szesciennych cosinusa i kotangensa ( przeciez uzywamy tego na codzien w sklepach i kuchni ) uczy nas ukladow okresowych i co z czym sie laczy a co dzieli na fizyce… jakiez to nam niezbedne do zycia… dalem sobie za cel zycia … umre kiedy tangen i kotangens sinus i cosinus tak jak u podniszenie liczb do potegi bedzie mi potrzebne do oddychania haha …. zamiast uczyc o czyms co bedzie orzydatne….

  2. Kk pisze:

    Czyli straż miejska poleciała do stanów i tam go wypuściła, bo to jest ich naturalne środowisko?

  3. Marta Wieckowska pisze:

    Do swojego środowiska naturalnego został wypuszczony ? Czyli co, do Ameryki go wysłaliście ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata