14 02 2020

Nieletnie rodzeństwo zatrzymane za kradzież

14.02.2020, godz.: 11:33
Nieletnie rodzeństwo zatrzymane za kradzież
fot. Archiwum

Przyłapaniem na kradzieży 16-latki i jej 14-letniego brata zakończyła się interwencja policjantów w jednym z grodziskich sklepów. Młodzi ludzie zostali ujęci przez ochronę obiektu, gdy próbowali wynieść towar o wartości ponad trzech tysięcy złotych.

Gdy policjanci wezwani na interwencję przyjechali do sklepu kosmetycznego, zastali tam kierownika placówki oraz ochroniarza, którzy wyjaśnili, że chwilę wcześniej doszło do kradzieży. Wskazali 16-letnią dziewczynę i jej 14-letniego brata, którzy wynieśli produkty poza linię kas, nie zapłaciwszy za nie.

– Z relacji zawiadamiających wynikało, że 14-latek zabrał produkty ze sklepu, a 16-latka spakowała je do swojej torby. Kosmetyki, których wartość została określona na ponad 3 tysiące złotych, szybko wróciły na półki – poinformowała grodziska policja.

Rodzeństwo trafiło na komendę, skąd po wykonaniu czynności przez policjantów, młodzi ludzie zostali odebrani przez opiekuna. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie siostry i brata i karze za popełnione przestępstwo.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata