reklama Grodzisk mazowiecki

27

10 2020

Niedzielski: Nie można wykluczyć całkowitego lockdownu


Grodzisk News


Niedzielski: Nie można wykluczyć całkowitego lockdownu - Grodzisk News


Minister zdrowia Adam Niedzielski mówił w poniedziałek, że kolejne całkowite zamknięcie gospodarcze w związku z epidemią koronawirusa byłoby ostatecznością, ale nie można tego wykluczyć. Wszystko jego zdaniem zależy od dynamiki wzrostu zakażeń.


Wczorajsze dane wskazywały dzienny wynik na poziomie 10 241 zachorowań. Minister Niedzielski mówił na antenie TVP Info, że sytuacja jest trudna, ale jest szansa, iż uda się spowolnić wzrost zachorowań. Tak czy owak wskaźniki nadal będą rosły. Przyznał też, że czarny scenariusz zakłada do 20 tys. zakażeń dziennie. - Jestem jednak dobrej myśli. Mamy szansę realizowanie liniowego wzrostu i utrzymania się poniżej 15 tys. zakażeń dziennie - uspokajał. Pytany o pełny lockdown, minister podkreślił, że to ostateczność, której rząd chce uniknąć. - Nie mogę powiedzieć, że w pełni wykluczam. Jeśli dynamika będzie rosnąć trzeba będzie się liczyć z najbardziej drastycznymi decyzjami ? podkreślił.żeby leczyć ludzi trzeba mieć pieniądze,
żeby mieć pieniądze trzeba pracować,
nie można pracować jak znowu wszystko zamkną i zmuszą ludzi do nie pracowania.
nawet minister powinien to zrozumieć

logitec, 27-10-2020 09:18

Teraz to podziękuj, tym wściekłym macicom, co na każdym rogu robią zadymę już któryś dzień! Teraz tylko patrzeć jak nam wskaźniki zachorowań skoczą! Ograniczenie zgromadzeń do 5 osób, a co się dzieje??? Teraz będzie trzeba wybierać kogo się podłączy do respiratora....
Mam nadzieję, że chociaż zamkną cmentarze, bo inaczej to będzie trzeba znowu cały kraj zamknąć. Na wiosnę wszyscy się pięknie zastosowali i przeszliśmy przez ten bałagan - teraz gdyby się zmobilizować, to można by było i pracować i ograniczyć zarażenia - no ale macice i "święta tradycja" najważniejsze!

Trel, 27-10-2020 18:30

Człowieku bierz po pół! tu nie chodzi o żadne macice tylko o to co się dzieje. chcą nas na siłe zamknąć w domu a będą gadali że to przez protesty, tak samo jak Ty - od razu widać ze niezły pisowiec z Ciebie. jaką masz pewność że podawane dane są prawdziwe a nie wyssane z palce i że ktoś nie steruje tym. prawda jest taka że pis chce przejąć władze nad ludźmi i zrobią wszystko aby to uczynić.

Józef C., 28-10-2020 00:54

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.