reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

01 2022

Niebawem ruszy kolejne lodowisko w okolicy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Niebawem ruszy kolejne lodowisko w okolicy - Grodzisk News


W przyszłym tygodniu ma zostać otwarte kolejne lodowisko w powiecie grodziskim. Niezbędne elementy już przyjechały do Milanówka.


O tym, że lodowisko niebawem wystartuje w mieście ogrodzie poinformowało dziś Milanowskie Centrum Kultury. – Kochani! Pomimo sporych komplikacji, których bardzo nie chcieliśmy - lodowisko przyjechało dziś do Milanówka. Dlatego, bierzemy się za planowanie dla Was zimowych aktywności! Lodowisko zostanie otwarte w przyszłym tygodniu - jeśli tylko pogoda na to pozwoli – czytamy na oficjalnym profilu MCK w mediach społecznościowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do tego MCK dostało również dotację na wykupienie abonamentu dla mieszkańców Milanówka dzięki czemu wejściówki będą tańsze, a od poniedziałku do piątku do godz. 15.00 wstęp będzie bezpłatny.

MCK zaprasza również na zabawę na lodowisku, która odbędzie się 22 stycznia. Będą zabawy, konkurencje, niespodzianki, muzyka. Imprezę zaplanowano na godziny 16.00–18.00.

Lodowisko zostanie rozstawione przy ul. Sportowej 70B w Milanówku.

Niebawem ruszy kolejne lodowisko w okolicy - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.