14 08 2020

Nie zmieścił się w tunelu

14.08.2020, godz.: 11:37
Nie zmieścił się w tunelu
Fot. Czytelnik Damian

Nie tylko grodziski tunel ma to „szczęście”, że kierowcy usilnie starają się z niego korzystać zbyt wysokimi pojazdami. Dziś rano taka sytuacja miała miejsce w Chylicach.

Co jakiś czas zdarza się, że ktoś zignoruje lub nie zauważy znaków ostrzegawczych dotyczących wysokości tunelu na ul. Bałtyckiej w Grodzisku i stara się przejechać pod torami PKP. Niestety często kończy się to uszkodzeniem pojazdu i ograniczników, które wymieniane były już mnóstwo razy.

Dziś podobna sytuacja miała miejsce nie w Grodzisku, a pobliskich Chylicach w gminie Jaktorów. Tam samochód dostawczy do 3,5 tony „zahaczył” kontenerem o tunel i mocno uszkodził przestrzeń ładunkową. – Kolejny „as” nie zmieścił się w tunelu. Tym razem w Chylicach, a nie w Grodzisku – poinformował Damian, a do wiadomości dołączył zdjęcia.

Sami zobaczcie.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Nie zmieścił się w tunelu”

  1. Andrzej pisze:

    Prawdziwe „Asy” to zaprojektowały i dopuściły do powstania takich tuneli…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.