TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

10 2022

Nie miał prawa jazdy, prowadził pod wpływem narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP dla Powiatu Warszawskiego ZachodniegoNie miał prawa jazdy, prowadził pod wpływem narkotyków - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 28-latka, który nie dość, że nie posiadał uprawnień do kierowania autem, to jeszcze był pod wpływem środków odurzających. Ponadto policjanci znaleźli przy nim marihuanę.


Po godz. 23.00 funkcjonariusze patrolujący ulice Błonia zwrócili uwagę na auto, które nie miało oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Zdecydowali się skontrolować pojazd i kierowcę. Szybko okazało się, że kierujący autem 28-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Jednak to nie wszystko.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Następnie mundurowi przeprowadzili badanie urządzeniem do wykrywania narkotyków, które potwierdziło obecność marihuany w ślinie mężczyzny. Kolejne jej porcje funkcjonariusze ujawnili przy 28-laku. Mężczyźnie została pobrana krew do dalszych badań. Teraz o jego losie zadecyduje sąd – poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków można nawet na trzy lata trafić „za kratki”.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.