TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

10 2022

Nie miał prawa jazdy, prowadził pod wpływem narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP dla Powiatu Warszawskiego ZachodniegoNie miał prawa jazdy, prowadził pod wpływem narkotyków - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 28-latka, który nie dość, że nie posiadał uprawnień do kierowania autem, to jeszcze był pod wpływem środków odurzających. Ponadto policjanci znaleźli przy nim marihuanę.


Po godz. 23.00 funkcjonariusze patrolujący ulice Błonia zwrócili uwagę na auto, które nie miało oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Zdecydowali się skontrolować pojazd i kierowcę. Szybko okazało się, że kierujący autem 28-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Jednak to nie wszystko.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Następnie mundurowi przeprowadzili badanie urządzeniem do wykrywania narkotyków, które potwierdziło obecność marihuany w ślinie mężczyzny. Kolejne jej porcje funkcjonariusze ujawnili przy 28-laku. Mężczyźnie została pobrana krew do dalszych badań. Teraz o jego losie zadecyduje sąd – poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków można nawet na trzy lata trafić „za kratki”.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.