TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

12 2021

Nie chciał płacić za zakupy, zaatakował pracownika ochrony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaNie chciał płacić za zakupy, zaatakował pracownika ochrony - Grodzisk News


Policjanci z Grodziska zatrzymali 26-latka za kradzież rozbójniczą i kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Nietrzeźwy mężczyzna najpierw nie chciał płacić za zakupy, zaatakował pracownika ochrony, który próbował mu odebrać kradzione przedmioty, a następnie odjechał autem.


Do jednej z placówek handlowych w Grodzisku została wezwana policja. Powód? Kradzież rozbójnicza. – Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że wobec mężczyzny, który nie zapłacił za zakupy interweniował przed sklepem pracownik ochrony. Klient nie chciał oddać zabranych produktów, szarpał i uderzał mężczyznę, a następnie wsiadł do auta i odjechał – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Szybko ustalono jakim autem porusza się podejrzany i kilka ulic dalej zatrzymano nissana pasującego do opisu. Rysopis kierowcy też się zgadzał więc doszło do zatrzymania. Funkcjonariusze przebadali mężczyznę alkomatem, okazało się, że ma blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Jednak jak się okazało, to nie był jego pierwszy raz za kierownicą będąc „pod wpływem” - był już wcześniej dwukrotnie karany przez sądy za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i obowiązywały go jeszcze przez 3 i 4 lata zakazy kierowania samochodami.

Zatrzymany usłyszy zarzuty dokonania kradzieży rozbójniczej oraz popełnienia przestępstw drogowych. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.