reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2022

Nawałnica zrywała dachy i łamała drzewa. Ponad sto interwencji strażaków, przybywają kolejne


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNawałnica zrywała dachy i łamała drzewa. Ponad sto interwencji strażaków, przybywają kolejne - Grodzisk News


Silnie wiejący wiatr przeistoczył się dziś przed południem w nawałnicę, która przez nasz powiat. Połamane drzewa, zerwane dachy domów, zablokowane drogi – o skutki działania żywiołu. Pełne ręce roboty mają strażacy zarówno z państwowej, jak i z ochotniczych jednostek. Tylko do 11.30 odnotowano ponad 120 wezwań do interwencji.


Na nogi postawione są wszystkie jednostki strażackie w naszym powiecie. – Zadysponowaliśmy wszystkie siły i środki do usuwania skutków nawałnicy, która przeszła nad powiatem. Tylko do 11.30 mieliśmy ponad 120 zgłoszeń dotyczących połamanych, dróg zablokowanych wiatrołomami oraz zerwanych uszkodzonych dachów – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak,

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Kolejne zgłoszenia cały czas do nas spływają. Wsparcia w działaniach udziela na specjalna brygada ratownicza "Wichura". Bardzo poważnie na skutek nawałnicy ucierpiały m.in. miejscowości Międzyborów i Bieganów, ale tak naprawdę w całym powiecie wiatr poczynił szkody – dodaje Stefaniak.

Do sprawy jeszcze dziś wrócimy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.