TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

04 2022

Nasze przedszkola walczą o ogródki warzywne. Głosuj i pomóż je zdobyć!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: electrolux.pl/"Ogródki ze smakiem"Nasze przedszkola walczą o ogródki warzywne. Głosuj i pomóż je zdobyć! - Grodzisk News


Przedszkola z powiatu grodziskiego biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Ogródki ze smakiem”. Placówki, które zbiorą najwięcej głosów internautów wygrają aranżację ogródków warzywnych na swoim terenie.


Z naszego powiatu udział w konkursie bierze łącznie siedem placówek przedszkolnych – pięć z Grodziska oraz dwie z Milanówka. Najwyżej spośród grodziskich przedszkoli plasuje się na razie Przedszkole Nr 4 Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia Pierwszego; dalej jest Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe Wesołe Nutki; kolejne to Publiczne Przedszkole "Tęczowe Ognisko"; następnie – Niepubliczne Przedszkole Językowe Wesoły Autobus w Książenicach, a najmniej głosów zebrało jak na razie Przedszkole Niepubliczne KAJTEK.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najwyżej z placówek w naszym powiecie plasuje się w zestawieniu Przedszkole na Wiejskiej w Milanówku, a na głosy internautów liczy także druga milanowska placówka – Prywatne Szkolne Przedszkole.

Aby zagłosować, wybierz przedszkole z listy lub dodaj własną propozycję, wpisując dane przedszkola. Pamiętaj, że dziennie możesz oddać maksymalnie 1 głos na 1 wybraną przez siebie placówkę – TUTAJ.

–Nagrodą główną w konkursie jest stworzenie ogródków warzywnych w pięciu zwycięskich przedszkolach. Miejskie ogrodnictwo to przyszłość miast i planety w obliczu zmian klimatycznych, dlatego edukację o nim chcemy zacząć wśród najmłodszych. Ogródki i proekologiczne wychowanie wpływa pozytywnie nie tylko na wybory żywieniowe dzieci, ale również na ich rozwój społeczny, kondycję fizyczną i zdrowie – informują organizatorzy akcji.

–Dodatkowo piętnaście przedszkoli, które zbiorą największą liczbę głosów, otrzymają zestawy ogrodnicze, ułatwiające rozpoczęcie przygody z prowadzeniem przedszkolnego ogródka warzywnego – dodają.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.