TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

04 2022

Nasze przedszkola walczą o ogródki warzywne. Głosuj i pomóż je zdobyć!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: electrolux.pl/"Ogródki ze smakiem"Nasze przedszkola walczą o ogródki warzywne. Głosuj i pomóż je zdobyć! - Grodzisk News


Przedszkola z powiatu grodziskiego biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Ogródki ze smakiem”. Placówki, które zbiorą najwięcej głosów internautów wygrają aranżację ogródków warzywnych na swoim terenie.


Z naszego powiatu udział w konkursie bierze łącznie siedem placówek przedszkolnych – pięć z Grodziska oraz dwie z Milanówka. Najwyżej spośród grodziskich przedszkoli plasuje się na razie Przedszkole Nr 4 Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia Pierwszego; dalej jest Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe Wesołe Nutki; kolejne to Publiczne Przedszkole "Tęczowe Ognisko"; następnie – Niepubliczne Przedszkole Językowe Wesoły Autobus w Książenicach, a najmniej głosów zebrało jak na razie Przedszkole Niepubliczne KAJTEK.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najwyżej z placówek w naszym powiecie plasuje się w zestawieniu Przedszkole na Wiejskiej w Milanówku, a na głosy internautów liczy także druga milanowska placówka – Prywatne Szkolne Przedszkole.

Aby zagłosować, wybierz przedszkole z listy lub dodaj własną propozycję, wpisując dane przedszkola. Pamiętaj, że dziennie możesz oddać maksymalnie 1 głos na 1 wybraną przez siebie placówkę – TUTAJ.

–Nagrodą główną w konkursie jest stworzenie ogródków warzywnych w pięciu zwycięskich przedszkolach. Miejskie ogrodnictwo to przyszłość miast i planety w obliczu zmian klimatycznych, dlatego edukację o nim chcemy zacząć wśród najmłodszych. Ogródki i proekologiczne wychowanie wpływa pozytywnie nie tylko na wybory żywieniowe dzieci, ale również na ich rozwój społeczny, kondycję fizyczną i zdrowie – informują organizatorzy akcji.

–Dodatkowo piętnaście przedszkoli, które zbiorą największą liczbę głosów, otrzymają zestawy ogrodnicze, ułatwiające rozpoczęcie przygody z prowadzeniem przedszkolnego ogródka warzywnego – dodają.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.