TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

02 2023

Nasze gminy wśród „Pereł Mazowsza”? Głosujmy!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Nasze gminy wśród „Pereł Mazowsza”? Głosujmy! - Grodzisk News


Gminy powiatu piaseczyńskiego, grodziskiego i pruszkowskiego zapraszają do udziału w VI edycji konkursu Perły Mazowsza. Teraz to głosowanie internautów zdecyduje, które kandydatury są najlepsze, plebiscyt trwa, a głosować można w internecie do 16 marca.


Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawsze oferty turystyczne w regionie, najpopularniejsze wydarzenia kulturalne oraz najpopularniejszych sportowców/kluby/trenerów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Głosowanie odbywa się w trzech kategoriach: „Perła przedsiębiorczości”, „Perła kultury” oraz „Perła sportu i turystyki”. W każdej kategorii z kolei gminy z powiatów grodziskiego, pruszkowskiego i piaseczyńskiego wystawiły do głosowania po trzech kandydatów każda.

Zarówno wśród mieszkańców zgłaszających kandydatury do konkursu, jak i tych głosujących, organizatorzy rozlosują gadżety promocyjne i inne niespodzianki.

Głosować można TUTAJ.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Myślę, że prawdziwą perłą Grodziska Maz.jest Sz.P nr.3 ( dawna jedynka)...
Anka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.