22

01 2020

Nasz krajan z hat-trickiem!

Nasz krajan z hat-trickiem! - Grodzisk News

Miło będzie wspominał Mateusz Wieteska dzień 22 stycznia. Piłkarz rodem z Grodziska zaliczył dziś hat-trick w barwach Legii Warszawa w wygranym 3:1 meczu kontrolnym z węgierskim Nyíregyháza Spartacus FC. Wyczyn wart odnotowania ? wszak Mateusz jest obrońcą.

Mateusz Wieteska, to wychowanek Pogoni Grodzisk, z której trafił do Legii Warszawa. Ma już na swoim koncie występy i bramki w ekstraklasie. Bywał także kapitanem zespołu z Łazienkowskiej. Coraz odważniej pukał będzie zapewne do drzwi pierwszej reprezentacji Polski. Dziś po raz kolejny przekonuje obserwatorów, że jest bramkostrzelnym obrońcą. W meczu kontrolnym z węgierskim Nyíregyháza Spartacus FC zdobył dla Legii wszystkie trzy bramki. W 16. minucie otworzył wynik, uprzedzając interwencję bramkarza ? umieścił w bramce piłkę odbitą po strzale Cafu. Dwadzieścia minut później wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego Mateusza Praszelika. Hat-tricka Mateusz skompletował w 73. minucie. Wykonał rzut karny po faulu na Williamie Remym.

Brawo!!! To rocznik mojego syna Znają się ze szkoły Mój syn zawsze twierdził że Mati zajdzie daleko i chyba miał rację Oby mu się udało 3mam kciuki! ?