reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

03 2023

Napadł i okradł jubilera. Został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimNapadł i okradł jubilera. Został zatrzymany - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o rozbój w salonie jubilerskim w Grodzisku. Zamaskowany mężczyzna obezwładnił pracownika i ukradł złotą biżuterię.


Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z salonów jubilerskich w Grodzisku. Tuż po zdarzeniu na miejsce wezwano policję. Jak ustalili funkcjonariusze, do salonu wszedł zamaskowany mężczyzna, gazem pieprzowym obezwładnił pracownika, następnie rozbił szklaną gablotę, zabrał z niej złotą biżuterię i uciekł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policja rozpoczęła poszukiwania napastnika i po kilkudziesięciu godzinach ustalili osobę podejrzaną. – Policjanci pojechali pod ustalony adres, gdzie mężczyzna mógł się ukrywać. Zaskoczony 30-latek został zatrzymany, gdy wychodził z bloku. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim opakowanie z marihuaną. Sprawdzenie jego danych dodatkowo wykazało, że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do policyjnej celi – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutu rozboju 30-latkowi. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków. Sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny tymczasowy areszt. Oprócz wcześniejszej półrocznej kary więzienia, 30-latkowi grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności za dokonanie rozboju.

Sprawę prowadzi grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.