reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

09 2022

Największy park handlowy w powiecie grodziskim powstanie na Żyrardowskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Dewu Property/WizualizacjaNajwiększy park handlowy w powiecie grodziskim powstanie na Żyrardowskiej - Grodzisk News


Jeszcze w tym roku w Grodzisku ruszyć powinna budowa największego w Grodzisku, a także w całym powiecie, centrum handlowego – Sfera Park Grodzisk. Obiekt stanie przy ul. Żyrardowskiej na terenie po dawnych zakładach mięsnych, przy zjeździe z nowo budowanej obwodnicy.


W planach jest budowa parku handlowego o powierzchni ponad 11 tys. mkw., w którym znajdzie się 20 różnego rodzaju lokali, sprzedażowych usługowych i gastronomicznych. W Sferze Park Grodzisk prosperować będą między innymi Biedronka, Rossmann, TEDi, Sinsay i Martes Sport. Większość lokali najemcy już zarezerwowali i finalizują umowy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestorem jest firma GHRE, która ma rozpocząć budowę w IV kwartale 2022 r. Otwarcie parku ma z kolei nastąpić w czwartym kwartale 2023 roku.

–Cieszymy się, że w Grodzisku powstanie taka inwestycja, ważna dla cały czas rozwijającego się regionu. Gmina zyska na niej nie tylko pod względem pieniędzy, m.in. z podatków od nieruchomości, ale także infrastrukturalnie – mówi nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

–W związku z realizacją tej inwestycji wybudowana zostanie także droga, w której rozbudowie będziemy partycypować i docelowo powstanie łącznik ul. Żyrardowskiej z Chełmońskiego – dodaje włodarz.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Cieszymy się z zakorkowanego Grodziska.
zsl ziemi grodziskiej


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.