TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

08 2021

Nagrody na zachętę dla młodzieży do podróży Kolejami Mazowieckimi


Grodzisk News


foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasoweNagrody na zachętę dla młodzieży do podróży Kolejami Mazowieckimi - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie chcą zachęcić młodych ludzi do częstszego podróżowania pociągami. W tym celu uruchomili program „Młody podróżnik” będący częścią projektu YOUMOBIL. Dla najaktywniejszych podróżników przewidziano nagrody.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– „Młody Podróżnik” jest skierowany do młodzieży w wieku od 13 do 26 lat, podróżującej poza warszawskim obszarem metropolitarnym, posiadającej Kartę Mazowiecką oraz kupującej bilety okresowe. Jeszcze do końca listopada tego roku młodzież ma możliwość skorzystania z programu lojalnościowego. Uczestnicy programu otrzymają punkty za zakupione miesięczne bilety okresowe (na obszarze objętym programem) za pośrednictwem strony internetowej bilety.mazowieckie.com.pl. Każde wydane 2 zł to 1 punkt – opisują pomysł kolejarze.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dodatkowo za samo przystąpienie do programu można otrzymać ekstra 100 punktów, które zostaną naliczone po zakupie pierwszego odpowiedniego biletu – zaznaczają.

Zebrane punkty można następnie wykorzystać na Upust przy zakupie kolejnego biletu miesięcznego, pomniejszając jego cenę o wartość odpowiadającą zebranym punktom.

Więcej informacji tutaj


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.