reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

12 2021

Na zakończenie roku trudny mecz Pogoni. Rywalem Radunia Stężyca


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Pogoń GrodziskNa zakończenie roku trudny mecz Pogoni. Rywalem Radunia Stężyca - Grodzisk News


W dzisiejszym meczu 20. kolejki piłkarskiej II ligi Pogoń Grodzisk podejmie Radunię Stężyca. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka walczą o wydobycie się ze strefy spadkowej, dlatego potrzebują zwycięstw. Zadanie będzie jednak bardzo trudne, gdyż rywale to piąta drużyna rozgrywek.


Atutem grodziszczan będzie bez wątpienia fakt gry przed własną publicznością, która będzie zagrzewać piłkarzy do boju, a i tym nie można odmówić zaangażowania w grę. Zarówno wszyscy w klubie jak i sympatycy liczą zapewne na to, iż ostatni akord piłkarskich zmagań w tym roku wybrzmi zwycięstwem po stronie czerwono-białych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Początek meczu o godz. 13.00.

Znamy już wyjściową jedenastkę Pogoni na to spotkanie. Wygląda następująco: Haluch – Maślanka, Zembrowski, Choroś, Theus – Owczarek, Kobiera – Lisowski, Kołaczek, Jaroń – Wrzesiński. Spodziewane ustawienie na boisku to 1–4–2–3–1.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.