24 09 2018

Na Świeżej znów „jezioro” [FOTO]

24.09.2018, godz.: 11:19
Na Świeżej znów „jezioro” [FOTO]
fot. GrodziskNews

Jak bumerang powraca sprawa ul. Świeżej w Grodzisku, która jest regularnie zalewana przez deszczówkę, a po większych opadach cała znajduje się pod wodą. Tak jest też w ostatnich dniach. Ponownie pytamy, więc urzędników, jak zamierzają rozwiązać ten problem.

Problem odwodnienia ul. Świeżej, jak również źle wyprofilowanego i wyboistego chodnika istnieje od lat, a i my w tym czasie kilkukrotnie poruszaliśmy sprawę. Na zapewnieniach o poprawie sytuacji się jednak kończyło. Jak będzie tym razem?

– Wykonawca prowadzi tam jeszcze pewne działania związane z budową ścieżki rowerowej, ale gdy skończy, zajmiemy się rozwiązaniem tego problemu. Prawdopodobnie zrobimy przebicie do kanalizacji deszczowej. Tym sposobem woda będzie skutecznie odprowadzana do studzienek i rowu odwadniającego – zapowiada burmistrz Grzegorz Benedykciński.

Dodajmy, że na budowanej ścieżce znajduje się również stos śmieci, który ma zostać uprzątnięty po zakończeniu prac.

Tymczasem ulica Świeża wygląda tak…

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Na Świeżej znów „jezioro” [FOTO]”

  1. Bohdan Knor pisze:

    ……a co Pan na to Panie Burmistrzu.??? Pan się snuje po MEDIATECE a ludzie brną po kostki w wodzie.A jakie PIĘKNE zdjęcia krajobrazowe no pięknie w tym naszym Grodzisku MISTRZU GOSPODARNOŚCI.!!!

  2. Łukasz Mirosław pisze:

    Skoro wykonawca prowadzi tam jakieś prace to chciałbym dowiedzieć się jakie konkretnie. Od przeszło miesiąca nie dzieje się tu nic. A przynajmniej nie wydać żadnych efektów czy zmian. Zastanawia mnie w jakiej to technologii prowadzone są te prace i czy faktycznie wymagane są tak długie czasy przygotowawcze. Szczególnie przy uprzataniu tych śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata