TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

12 2022

Na modernizację boiska przy Stawach Walczewskiego poczekamy dłużej. Przetarg unieważniony.


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Na modernizację boiska przy Stawach Walczewskiego poczekamy dłużej. Przetarg unieważniony. - Grodzisk News


Grodzisk unieważnił postępowanie na modernizację boiska przy Stawach Walczewskiego. Powodem okazała się zbyt wysoka cena zaproponowana przez firmę. Wygląda więc na to, że inwestycja będzie musiała poczeka, aż do ogłoszenia kolejnego postępowania


Boisko piłkarskie na Stawach Walczewskiego jest chętnie wykorzystywane przez mieszkańców praktycznie przez cały rok. Nie dziwi więc fakt, iż samorząd postanowił poprawić stan techniczny obiektu, a przede wszystkim wymienić nawierzchnię, na której rozgrywa się mecze.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ze specyfikacji przetargowej dowiadujemy się zatem, że firma wykonawcza będzie miała za zadanie demontaż bramek, i istniejącej nawierzchni ze sztucznej trawy o powierzchni około 1960 mkw. Po demontażu przeprowadzone zostaną roboty ziemne, które przygotują teren do ponownego drenażu.

Wykonawca uzupełni podbudowę nawierzchni z tłucznia. Ostatnim, a zarazem najważniejszym etapem prac będzie natomiast ułożenie nowej nawierzchni, wklejenie linii segregacyjnych i montaż bramek.

Takie są założenia, jednak o ich realizację będzie trudniej, bowiem najniższa cena zaproponowana w pierwszym przetargu (419 tys. zł.) była niemal dwukrotnie wyższa od kwoty planowanej do wydania przez grodziski magistrat (217 tys. zł.)

Spodziewajmy się zatem kolejnego przetargu. Czy następna próba zakończy się sukcesem?


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Co ze świetlica we wsi Radonie i Adamowizna. Do tej pory cisza

Mieszka
13-12-2022 18:58
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.