reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

01 2021

Na koncie Finału WOŚP już ponad sześć milionów!


Grodzisk News


foto: WOŚPNa koncie Finału WOŚP już ponad sześć milionów! - Grodzisk News


Choć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dopiero 31 stycznia, to na konto tegorocznej akcji wpłynęło już ponad sześć milionów złotych, z czego ponad milion zasilił e-skarbonki.


reklama Grodzisk mazowiecki

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP poświęcony laryngologii.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Choć ze względów ma pandemię finał przesunięto na koniec stycznia, to nie zwlekano z uruchomieniem zbiórek i licytacji w internecie. Od 1 grudnia zarejestrowano ponad 25 tysięcy e -skarbonek, do których wpłacono już przeszło milion złotych.

Na aukcjach WOŚP wylicytować można na przykład drewniane narty przekazane przez narciarza wysokogórskiego i himalaistę Andrzeja Bargiela. Jest też rakieta tenisowa od Igi Świątek, zwyciężczyni wielkoszlemowego turnieju na kortach Rolanda Garrosa.

Twórca internetowy, popularyzator wiedzy Radosław Kotarski na aukcję WOŚP przekazał swoją książkę „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej” z podpisem, oraz czerwone legendarne Ferrari F430.

Wkrótce nasze lokalne sztaby powinny podać co będzie od wylicytowania przy okazji finału. Tymczasem niezmiennie zachęcamy do wpłacania pieniędzy do e-skarbonki, np. tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.