reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

01 2021

Na koncie Finału WOŚP już ponad sześć milionów!


Grodzisk News


foto: WOŚPNa koncie Finału WOŚP już ponad sześć milionów! - Grodzisk News


Choć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dopiero 31 stycznia, to na konto tegorocznej akcji wpłynęło już ponad sześć milionów złotych, z czego ponad milion zasilił e-skarbonki.


reklama Grodzisk mazowiecki

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP poświęcony laryngologii.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Choć ze względów ma pandemię finał przesunięto na koniec stycznia, to nie zwlekano z uruchomieniem zbiórek i licytacji w internecie. Od 1 grudnia zarejestrowano ponad 25 tysięcy e -skarbonek, do których wpłacono już przeszło milion złotych.

Na aukcjach WOŚP wylicytować można na przykład drewniane narty przekazane przez narciarza wysokogórskiego i himalaistę Andrzeja Bargiela. Jest też rakieta tenisowa od Igi Świątek, zwyciężczyni wielkoszlemowego turnieju na kortach Rolanda Garrosa.

Twórca internetowy, popularyzator wiedzy Radosław Kotarski na aukcję WOŚP przekazał swoją książkę „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej” z podpisem, oraz czerwone legendarne Ferrari F430.

Wkrótce nasze lokalne sztaby powinny podać co będzie od wylicytowania przy okazji finału. Tymczasem niezmiennie zachęcamy do wpłacania pieniędzy do e-skarbonki, np. tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.