TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

08 2022

Na kolejnych ulicach w Radoniach pojawi się kanalizacja. Jest umowa na projekt


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji wybrał firmę, która zaprojektuje ciśnieniową kanalizację sanitarną w dwóch ulicach w Radoniach. We wtorek została podpisana umowa z wykonawcą.


Umowa została zawarta w grodziskim ratuszu. W ramach inwestycji zaprojektowana zostanie sieć kanalizacji ciśnieniowej o długości 1,6 km, co po jej wybudowaniu potencjalnie da możliwość podłączenia się łącznie 50 posesji znajdujących się przy ulicach Gościnnej i Krańcowej w Radoniach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Termin przygotowania dokumentacji wyznaczono na dziewięć miesięcy od daty podpisania umowy co oznacza, że powinna być gotowa w drugim kwartale 2023 r. Gdy już projekt zostanie przygotowany, gmina będzie mogła zabrać się za budowę.

Koszt projektu to blisko 40 tys. zł.

Wykonawcą jest firma INSTECH, która jest w trakcie sporządzania dokumentacji projektowej dla dwóch zadań: „Projektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej w ul.: Cyraneczki, Czapli i Żurawiej w Grodzisku Mazowieckim” i „Projektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej w m. Chrzanów Duży”

Te projekty mają być gotowe odpowiednio w drugim oraz trzecim kwartale 2023 roku.

Na kolejnych ulicach w Radoniach pojawi się kanalizacja. Jest umowa na projekt - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.