08 08 2020

Na kilka dni zamkną fragment ul. Wojska Polskiego

08.08.2020, godz.: 18:29
Na kilka dni zamkną fragment ul. Wojska Polskiego
Fot. GrodziskNews.pl

Od poniedziałku zostanie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek ul. Wojska Polskiego – poinformował Urząd Miasta Milanówka.

Jak podali urzędnicy w komunikacie na stronie internetowej magistratu, w dniach od 10 do 14 sierpnia w ul. Wojska Polskiego na wysokości skrzyżowania z ul. Daleką będą prowadzone prace kanalizacyjne.

Roboty spowodują utrudnienia w ruchu. – Ul. Wojska Polskiego na odcinku pomiędzy ul. Daleką a  ul. Małą będzie czasowo wyłączona z  ruchu kołowego. Zaplanowany został objazd poprzez ul. Żwirki i  ul. Grodeckiego. Możliwe są utrudnienia na linii A  komunikacji miejskiej – czytamy na stronie magistratu.

Poniżej mapa z objazdem i trasą linii A.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.