reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

01 2022

Na ferie przejazdy rodzinne z wukadką


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr AntosNa ferie przejazdy rodzinne z wukadką - Grodzisk News


Podobnie jak w latach ubiegłych, Warszawska Kolej Dojazdowa uruchomi na czas ferii zimowych ofertę przejazdów rodzinnych. Obowiązywać będzie od 28 stycznia.


Specjalna taryfa wprowadzana przez przewoźnika w okresie ferii czy wakacji działa od kilku lat i cieszy się sporym zainteresowaniem pasażerów. Zasady jej funkcjonowania są ogólnie znane i nie zmieniają się praktycznie od początku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z przejazdów rodzinnych może korzystać każdy dorosły, który nie posiada indywidualnych ulg WKD i podróżuje z dzieckiem niemającym jeszcze 16 lat. Jeżeli osoba dorosła korzysta z przejazdu z więcej niż jednym dzieckiem, powinna dla pozostałych dzieci nabyć bilet zgodnie z przysługującymi im uprawnieniami. Powinna także posiadać dokumenty potwierdzające te uprawnienia (np. legitymację szkolną). W ramach oferty osoba dorosła oraz wspomniane jedno dziecko mogą podróżować na bilecie w jedną lub w obie strony z 50-procentową zniżką.

Przejazdy rodzinne obejmą wszystkie kursy wukadki uwzględnione w aktualnym rozkładzie. Aby bilet osoby dorosłej i dziecka w tej taryfie był ważny, musi zostać opatrzony adnotacją "przejazd rodzinny" potwierdzoną datownikiem kasy. Podróżny, który nabył bilet na przejazd w punkcie uprawniającym do sprzedaży biletów na linię WKD może samodzielnie napisać na nim "przejazd rodzinny".

W przypadku zakupu biletów przez aplikację SkyCash lub mPay należy złożyć kontrolerowi ustne oświadczenie, iż korzystamy z przejazdów w ramach oferty „przejazdy rodzinne” i okazać bilety.

Osoba dorosła powinna ponadto mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka. Oferta zacznie obowiązywać od piątku 28 stycznia stycznia o godz. 15.00 i potrwa do północy 13 lutego (niedziela).


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.