TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

02 2021

MZ podało dane z ostatniej doby


Grodzisk News


foto: PixabayMZ podało dane z ostatniej doby - Grodzisk News


Kilkanaście nowych przypadków zakażeń odnotowano minionej doby w powiecie grodziskim – podało Ministerstwo Zdrowia.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z ostatnim raportem (stan na dziś na godz. 10.30) w powiecie grodziskim 16 osób otrzymało pozytywny wynik na obecność koronawirusa w organizmie. Oznacza to, że mamy 1,65 zakażenia na 10 tys. mieszkańców. Ponadto 940 osób objętych jest kwarantanną. Dla porównania w sąsiednich powiatach statystyki zakażeń wyglądają następująco: powiat pruszkowski – 77 zakażeń (4,63 zakażenia na 10 tys. mieszkańców), powiat żyrardowski – 25 (3,31), powiat warszawski zachodni – 17 (1,42).

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Koronawirus w Polsce
W całym kraju odnotowano 5,3 tys. nowych przypadków koronawirusa z województw: mazowieckiego (1001), pomorskiego (651), wielkopolskiego (511), śląskiego (502), kujawsko-pomorskiego (403), dolnośląskiego (265), łódzkiego (231), lubelskiego (224), warmińsko-mazurskiego (221), lubuskiego (215), zachodniopomorskiego (214), małopolskiego (212), podkarpackiego (208), podlaskiego (146), opolskiego (102), świętokrzyskiego (98). 130 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną. W ciągu doby wykonano 34,5 tys. testów.

Z powodu COVID-19 zmarło 21 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 77 osób. Łącznie od początku pandemii koronawirusa wykryto u blisko 1,59 mln osób, a ponad 1,34 mln już wyzdrowiało.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.