TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

08 2021

Mural Tytusa Brzozowskiego w Grodzisku już gotowy [FOTO]


Grodzisk News


Mural Tytusa Brzozowskiego w Grodzisku już gotowy [FOTO] - Grodzisk News


Zapowiadany mural autorstwa znanego rysownika Tytusa Brzozowskiego pojawił się już na ścianie budynku przy ul. Nadarzyńskiej. Jak się wam podoba?


reklama Grodzisk mazowiecki

Murale stały się częstym i popularnym sposobem "przykrywania" mało estetycznych budynków w gminach. Grodzisk chętnie z tego korzysta. W tym sezonie murale pojawiły się już na budynku przy skrzyżowaniu Sienkiewicza i Kościuszki oraz na transformatorze nieopodal stacji WKD. Ten pierwszy zatytułowany jest "Jazz Band", a do jego namalowania użyto farb katalitycznych, które usuwają z otoczenia zanieczyszczenia gazowe, m.in. dwutlenek siarki, tlenek węgla i tlenki azotu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Teraz mamy kolejne malowidło w mieście, które jest swoistym kolażem różnych motywów nierozerwalnie związanych z miastem. Widzimy na nim zatem jadącą kolejkę WKD, jest pomnik Józefa Chełmońskiego, fragment Willi Niespodzianka, budynku; są mieszkańcy, a także żaglówki pływające jakoby po Stawach Walczewskiego.

A jak Wam podoba się taka artystyczna interpretacja Grodziska? Na opinie czekamy w komentarzach.

💬︎   dodaj komentarz

Super!elegancki i kolorowy :)

Mlodszy Srarszy
23-08-2021 17:14

Bardzo ładny 😊podziwiałam go co dziennie idąc rano na przystanek WKD Jordanowice. Piękniał z dnia na dzień. Brawa dla wykonawcy 👏👏. Coraz więcej takich murali a będzie bardziej wesoło i kolorowo ☺

Wiesia
23-08-2021 17:17

Bajkowo, sympatycznie i pięknie :)

x
23-08-2021 17:25

pokaż wszystkie komentarze (27)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.