TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

05 2024

Może za rok...


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/UKS Sparta - II Liga MężczyznMoże za rok... - Grodzisk News


Siatkarze Sparty Grodzisk Mazowiecki przegrali dwa pierwsze spotkania w turnieju finałowym o awans do Tauron 1. ligi i stracili szansę na promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.


Turniej finałowy jest rozgrywany w Toruniu. Pierwszego dnia (10 maja) gospodarze – CUK Anioły Toruń – podejmowali grodziską Spartę i było to spotkanie godne jego rangi. Pojedynek był bardzo wyrównany, a drużyny za zmianę wygrywały poszczególne sety: pierwszego wygrały Anioły, drugiego Sparta, trzeciego znów Anioły, a w czwartym ponownie był remis. O wszystkim więc decydował piąty set, ale w nim dominowali gospodarze, którzy wygrali do 8.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inauguracja turnieju była więc dla Sparty nieudana. Ale do rozegrania pozostały jeszcze dwa mecze więc ten wynik nie oznaczał, że szans na awans już nie ma. Jednak wczorajszy mecz Sparta z CM Soleus KS Rudzieniec musiała już wygrać. Rywale byli na fali po zwycięstwie w pierwszym meczu z Avią Solar Sędziszów Małopolski. Ale pierwszego seta wygrali siatkarze z Grodziska. W drugim do 24. wygrał Soleus i kolejne dwa również należały dla klubu z Małopolski. To oznaczało koniec marzeń Sparty o awansie, po dwóch kolejkach turnieju było już jasne, że w przyszłym sezonie w Tauron 1. Lidze zagrają CUK Anioły Toruń i CM Soleus KS Rudzieniec.

Sparcie został dziś do rozegrania ostatni mecz w tym turnieju. O godz. 13.00 zagrają z Avią Solar Sędziszów Małopolski.

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - CUK Anioły Toruń 2:3 (18:25, 25:21, 28:30, 25:21, 8:15)
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec 1:3 (25:23, 24:26, 17:25, 12:25)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.