TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

04 2023

Motoserce najpierw w Podkowie, później w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Miasta Podkowa LeśnaMotoserce najpierw w Podkowie, później w Grodzisku - Grodzisk News


Ruszył kolejny sezon Motoserca. W tym roku akcje oddawania krwi powiązane z paradami motocykli, imprezami oraz piknikami odbędą się w naszym regionie w Podkowie Leśnej oraz Grodzisku Mazowieckim.


Motoserce to ogólnopolska akcja współorganizowana od 2009 roku przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, czyli rzeszę ludzi, dla których równie wielką pasją, jak motocykle, jest pomaganie ludziom. Robią to poprzez organizowanie zbiórek krwi połączonych ze znakomitymi imprezami motocyklowymi. Grodzisk od lat uczestniczy w inicjatywie. Dobrą tradycję chce także zbudować Podkowa, w której Motoserce zagości tuż po majówce.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Superbohaterowie nie noszą peleryn, tylko oddają krew. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich śmiałków do włączenia się do naszej akcji krwiodawstwa. Każdego dnia w polskich szpitalach ten życiodajny płyn potrzebny jest m.in. dla noworodków, niemowląt czy kobiet w ciąży. 6 maja od godz. 10:00 do 14:00 przed Urzędem Miasta w Podkowie Leśnej (ul. Akacjowa 39/41) zostanie ustawiony krwiobus, w którym bez problemu oddacie krew – mówią organizatorzy Motoserca w Podkowie.

Akcję przeprowadzają wspólnie miasto oraz klub motocyklowy Boruta MC Poland,

Aby oddać krew należy się zapisać Można to zrobić przez ten formularz lub telefonicznie pod numerem telefonu (22) 759 21-28, (22) 759- 21-24

Motoserce w Grodzisku odbędzie się z kolei 1 września.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.