reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

04 2023

Motoserce najpierw w Podkowie, później w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Miasta Podkowa LeśnaMotoserce najpierw w Podkowie, później w Grodzisku - Grodzisk News


Ruszył kolejny sezon Motoserca. W tym roku akcje oddawania krwi powiązane z paradami motocykli, imprezami oraz piknikami odbędą się w naszym regionie w Podkowie Leśnej oraz Grodzisku Mazowieckim.


Motoserce to ogólnopolska akcja współorganizowana od 2009 roku przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, czyli rzeszę ludzi, dla których równie wielką pasją, jak motocykle, jest pomaganie ludziom. Robią to poprzez organizowanie zbiórek krwi połączonych ze znakomitymi imprezami motocyklowymi. Grodzisk od lat uczestniczy w inicjatywie. Dobrą tradycję chce także zbudować Podkowa, w której Motoserce zagości tuż po majówce.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Superbohaterowie nie noszą peleryn, tylko oddają krew. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich śmiałków do włączenia się do naszej akcji krwiodawstwa. Każdego dnia w polskich szpitalach ten życiodajny płyn potrzebny jest m.in. dla noworodków, niemowląt czy kobiet w ciąży. 6 maja od godz. 10:00 do 14:00 przed Urzędem Miasta w Podkowie Leśnej (ul. Akacjowa 39/41) zostanie ustawiony krwiobus, w którym bez problemu oddacie krew – mówią organizatorzy Motoserca w Podkowie.

Akcję przeprowadzają wspólnie miasto oraz klub motocyklowy Boruta MC Poland,

Aby oddać krew należy się zapisać Można to zrobić przez ten formularz lub telefonicznie pod numerem telefonu (22) 759 21-28, (22) 759- 21-24

Motoserce w Grodzisku odbędzie się z kolei 1 września.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.