08 05 2019

MotoGrodzisko powraca! Impreza już w maju

08.05.2019, godz.: 19:03
MotoGrodzisko powraca! Impreza już w maju
fot. Mariusz Kordel

Czekacie na czwartą odsłonę MotoGrodziska? Słusznie. Ta odbędzie się wcześniej niż zwykle – 25 maja, tradycyjnie w Natolinie. W tym roku organizatorzy przygotowali jeszcze więcej motoryzacyjnych atrakcji i nie tylko.

MotoGrodzisko współorganizowane przez grodziskie Centrum Kultury oraz – w tym roku – przez Klub Motocyklowy Grot po roku przerwy powraca do kalendarza imprez kulturalnych gminy. To dobrze, ponieważ z sezonu na sezon nabierało większego rozmachu, aż do roku ubiegłego, kiedy imprezę z „przyczyn formalno-legislacyjnych” odwołano.

Przy okazji powrotu warto jednak krótko przypomnieć historię imprezy. Zaczęło się „spokojnie” – od kilkunastu, może kilkudziesięciu wspaniałych motocykli i samochodów oraz nieco mniej znanych zespołów. Podczas drugiej, edycji na MotoGrodzisko przyjechał legendarny zespół Dżem, impreza zgromadziła setki mieszkańców, nie tylko miłośników motoryzacji. Choć trzeba przyznać, że flota „ryczących” maszyn była naprawdę pokaźna. Jeszcze większy rozmach pod względem pojazdów do podziwiania miała trzecia odsłona imprezy, a i muzycznej gwiazdy nie zabrakło – był nią Robert Gawliński.

Teraz również szykuje się impreza „z przytupem”. Główne wydarzenia w Natolinie zaplanowano na sobotę o godz. 15.00. Nie zabraknie oczywiście wielkiej parady motocyklowej, wystawy, pięknych zabytkowych i dostojnych maszyn. Będą również widowiskowe pokazy freestyle motocrossu między innymi z udziałem milanowianina, mistrza świata Rafała Białego. Nie mamy wątpliwości, że dużym zainteresowaniem cieszyć się będą również przejażdżki monster truckami i zabawy w żyroskopie.

MotoGrodzisko to także dobra muzyka. Na scenie zaprezentują się zespoły 4 Szmery, Hook, The Beat of the Route Motocyklowa brać zjedzie do Natolina już w piątek. Na ten dzień zaplanowano od godz. 17.00 integrację przy ognisku i różne konkursy.

Szczegółowy harmonogram tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.