reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

10 2021

Modernizują Kwiatową. Utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsModernizują Kwiatową. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


Ruszyła przebudowa ul. Kwiatowej na odcinku od ul. Sasanek do Storczyków. Droga na tym fragmencie została wyłączona w ruchu.


– Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Kwiatowej na odcinku ul. Sasanek/Czeremchowa – ul. Storczyków została wprowadzona czasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu powyższego odcinka ul. Kwiatowej z ruchu. Przepraszamy za powstałe utrudnienia w ruchu i jednocześnie apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym oraz  przestrzeganie czasowej organizacji ruchu – poinformował Urząd Miasta Podkowa Leśna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja obejmuje m.in. usunięcie drzew, wykonanie prac rozbiórkowych starych chodników i zjazdów oraz robót ziemnych. Stara nawierzchnia jezdni zostanie wykorzystana jako podbudowa, natomiast warstwa ścieralna zostanie wykonana z asfaltobetonu. Chodniki i zjazdy natomiast będą miały nawierzchnię z kostki betonowej (w zamówieniu podkreślono, że jako wzorzec porównawczy można przyjąć kostkę powszechnie stosowaną na nowo przebudowywanych ulicach miasta np. ul. Główna, Topolowa). Aby zwiększyć bezpieczeństwo na tej ulicy zdecydowano się na wyniesione skrzyżowanie Kwiatowej i Storczyków.

Termin zakończenia prac budowlanych zgodnie z umową to 1 listopada 2021 r.

Modernizują Kwiatową. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.