TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

10 2021

Modernizują Kwiatową. Utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsModernizują Kwiatową. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


Ruszyła przebudowa ul. Kwiatowej na odcinku od ul. Sasanek do Storczyków. Droga na tym fragmencie została wyłączona w ruchu.


– Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Kwiatowej na odcinku ul. Sasanek/Czeremchowa – ul. Storczyków została wprowadzona czasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu powyższego odcinka ul. Kwiatowej z ruchu. Przepraszamy za powstałe utrudnienia w ruchu i jednocześnie apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym oraz  przestrzeganie czasowej organizacji ruchu – poinformował Urząd Miasta Podkowa Leśna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja obejmuje m.in. usunięcie drzew, wykonanie prac rozbiórkowych starych chodników i zjazdów oraz robót ziemnych. Stara nawierzchnia jezdni zostanie wykorzystana jako podbudowa, natomiast warstwa ścieralna zostanie wykonana z asfaltobetonu. Chodniki i zjazdy natomiast będą miały nawierzchnię z kostki betonowej (w zamówieniu podkreślono, że jako wzorzec porównawczy można przyjąć kostkę powszechnie stosowaną na nowo przebudowywanych ulicach miasta np. ul. Główna, Topolowa). Aby zwiększyć bezpieczeństwo na tej ulicy zdecydowano się na wyniesione skrzyżowanie Kwiatowej i Storczyków.

Termin zakończenia prac budowlanych zgodnie z umową to 1 listopada 2021 r.

Modernizują Kwiatową. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.