TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

08 2021

Modernizacja ul. Szczygielskich za blisko 1,5 mln zł


Grodzisk News


foto: PixabayModernizacja ul. Szczygielskich za blisko 1,5 mln zł - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg wybrał wykonawcę remontu 1,5-kilometrowego odcinka ul. Szczygielskich w Izdebnie Kościelnym. Inwestycja pochłonie blisko 1,5 mln zł.


reklama Grodzisk mazowiecki

Powiat grodziski zamierzał na ten cel przeznaczyć nie więcej niż 1,55 mln zł. I to się udało. Urzędnicy mogli wybierać z czterech propozycji – najwyższa opiewała na 2,32 mln zł, natomiast najkorzystniejsza finansowo na niecałe 1,49 mln zł. I to właśnie tę ostatnią ofertę wybrali urzędnicy – remont wykona firma P.P.U.H. EFEKT z Warszawy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy. Zamówienie dotyczy modernizacji nawierzchni drogi powiatowej 1507W (ul. Szczygielskich w Izdebnie Kościelnym). Obejmuje ono odcinek o długości 1450 metrów od ul. Srebrnej do ul. Bursztynowej. W zakres zadania wchodzi m.in. frezowanie istniejącej nawierzchni, a następnie wykonania podbudowy z kruszywa, położenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego oraz ścieralnej z mieszkanki grysowo-mastyksowej. Ponadto mają zostać utwardzone pobocza kruszywem, a zjazdy do posesji mają zostać wyregulowane.

Firma EFEKT będzie miała trzy miesiące na realizację zadania.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

I pasy niech pomalują

artran
20-08-2021 21:02
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.