reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

08 2021

Modernizacja ul. Szczygielskich za blisko 1,5 mln zł


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg wybrał wykonawcę remontu 1,5-kilometrowego odcinka ul. Szczygielskich w Izdebnie Kościelnym. Inwestycja pochłonie blisko 1,5 mln zł.


Powiat grodziski zamierzał na ten cel przeznaczyć nie więcej niż 1,55 mln zł. I to się udało. Urzędnicy mogli wybierać z czterech propozycji – najwyższa opiewała na 2,32 mln zł, natomiast najkorzystniejsza finansowo na niecałe 1,49 mln zł. I to właśnie tę ostatnią ofertę wybrali urzędnicy – remont wykona firma P.P.U.H. EFEKT z Warszawy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Zamówienie dotyczy modernizacji nawierzchni drogi powiatowej 1507W (ul. Szczygielskich w Izdebnie Kościelnym). Obejmuje ono odcinek o długości 1450 metrów od ul. Srebrnej do ul. Bursztynowej. W zakres zadania wchodzi m.in. frezowanie istniejącej nawierzchni, a następnie wykonania podbudowy z kruszywa, położenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego oraz ścieralnej z mieszkanki grysowo-mastyksowej. Ponadto mają zostać utwardzone pobocza kruszywem, a zjazdy do posesji mają zostać wyregulowane.

Firma EFEKT będzie miała trzy miesiące na realizację zadania.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
20-08-2021 21:02
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.