reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

08

06 2021

Modernizacja drogi powiatowej tańsza o ponad pół miliona?


Grodzisk News


foto: PixabayModernizacja drogi powiatowej tańsza o ponad pół miliona? - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim otworzył oferty na modernizację ul. ks. Oziębłowskiego. Inwestycja będzie znacznie tańsza niż zakładano.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zadanie obejmuje blisko kilometrowy fragment drogi powiatowej 1507 biegnący od kościoła w Izdebnie w kierunku autostrady A2. W zakres zadania wchodzi m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, wykonaniu podbudowy z kruszywa, wyprofilowania trasy i poszerzenia jezdni do sześciu metrów. Wierzchnia warstwa jezdni zostanie wykonana z mieszanki grysowo-mastyksowej. Ponadto firma, która wygra postępowanie będzie miała za zadanie wykonanie chodnika z czerwonej betonowej kostki brukowej oraz utwardzonych poboczy z kruszywa, a także regulację wysokościową zjazdów do posesji wraz z wymianą rur przepustowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zostały już otwarte oferty na to zadanie. Powiat zamierzał przeznaczyć na ten cel maksymalnie 1,5 mln zł, ale wszystkie oferty, które napłynęły są znacznie niższe. Najkorzystniejsza finansowo oferta firmy ALBLU z Warszawy opiewa na 936 tys. zł, natomiast najdroższa na niecałe 1,19 mln zł. Ofert jest pięć więc jest w czym wybierać.

Firma, która wygra przetarg będzie miała trzy miesiące na realizację zamówienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.