TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

06 2021

Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik KamilMocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News


Dziś znów nasz region nawiedziły ulewne deszcze z porywistymi wiatrami, które łamały drzewa w kilku miejscowościach w powiecie.


Wczorajsza wichura powaliła sporo drzew w regionie link do artykułu. Dziś również mocniej wiało. – Wiatr przewrócił dziś drzewo na al. Lipowej w Książenicach – napisał Kamil i do wiadomości dołączył zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście nikomu nic się nie stało. – Zgłoszenie dotyczące zdarzenia na ul. Lipowej w Książenicach wpłynęło o godz. 17.28. Drzewo upadło na drogę i tarasowało ruch. Tam działała OSP Książenice i około godz. 18.00 jezdnia została odblokowana – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jednak to nie jedyne działania związane z dzisiejszą ulewą i silnym wiatrem. – Obecnie działania są prowadzone w Mościskach na ul. Pawiej gdzie brzoza zawaliła się na drewniany dom. Tam jest uszkodzony gont na dachu, nie ma uszkodzeń konstrukcji. Drzewo miało uszkodzony system korzeniowy i dlatego upadło. Na miejscu są: jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden zastęp z OSP Jaktorów z podnośnikiem i jeden z OSP Grodzisk Mazowiecki. Oprócz powyższych zdarzeń, strażacy w związku z połamanymi drzewami czterokrotnie interweniowali w Milanówku i dwukrotnie w Podkowie Leśnej – dodaje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News
Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News
Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.