08 04 2020

Mobilne targowisko w Grodzisku. Świeże produkty z dostawą do domu

08.04.2020, godz.: 07:25
Mobilne targowisko w Grodzisku. Świeże produkty z dostawą do domu
fot. grodzisk,pl

Epidemia koronawirusa najmocniej uderzyła w interesy małych lokalnych przedsiębiorców, a sprzedawców w z grodziskiego targowiska wręcz pozbawiła środków do życia. Stąd wziął się nasz pomysł reklamy za złotówkę – TUTAJ. Teraz zaś Grodzisk uruchamia akcję „Mobilne targowisko”.

Pamietamy, jak wysoką temperaturę miały dyskusje grodziskiej społeczności na temat zamknięcia targowiska przy ul. Montwiłła oraz podtrzmanie tej decyzji przez burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego. Dla sprzedawców był to oczywisty cios, ale i sporo mieszkańców przyznawało, że po prostu wolą kupować na targu.

Inicjatywa „Mobilnego targowiska” wydaje się tej trudnej sytuacji dobrym rozwiązaniem. – Bardzo dziękujemy za dotychczasowe społeczne akcje związane z aktywowaniem targowiska miejskiego on line. Na Państwa prośby przekazujemy listę handlowców z targowiska, którzy zgodzili się na udostępnienie kontaktu. Lista sprzedawców będzie aktualizowana – poinformował grodziski magistrat i przygotował specjalny plakat z kontaktami do sprzedawców. Do zobaczenia poniżej.

Przede wszystkim z myślą o mniejszych przedsiębiorcach lokalnych my takżeudostępniliśmy możliwość reklamy w naszym portalu za symboliczną złotówkę (względy księgowe).

15

Dodaj Komentarz

15 odpowiedzi na “Mobilne targowisko w Grodzisku. Świeże produkty z dostawą do domu”

 1. Anonim pisze:

  Jest to jakieś rozwiązanie, niemniej ja kupuję na targu u określonych, sprawdzonych sprzedawców, a sama lista niestety nic mi nie powie jak nie znam nazwiska swoich sprzedawców. Może sprzedawcy dołączaliby jakieś zdjęcie lub info gdzie normalnie było ich stanowisko.

 2. Anonim pisze:

  Przydałby się też cennik i dostępne produkty u sprzedawcy.

 3. Gosc pisze:

  Do telefonu powinna zostać dołączona lokalizacja miejsca w którym na targu sprzedaje dana osoba

 4. JSC pisze:

  I to ja rozumiem… oby targowisko zostało mobilne i po wirusie. A teren najlepiej przeznaczyć na folklor w stylu giełdy staroci czy dożynek… można też zaoferować współpracę temu artyście-złomiarzowi z Pruszkowa… https://www.galleryofsteelfigures.com/pruszkow/.

 5. gabi pisze:

  W Żyrardowie dziś był czynny targ. Świetnie zorganizowany. chodziły osoby, które kontrolowały aby klient nie stał na kliencie. Naprawdę kupiłam wszystko i bezpiecznie. Burmistrz Grodziska to porażka. Dba tylko o swoje interesy i deweloperów. Ten człowiek jest pomyłką.

 6. Mania pisze:

  Kolejne targowiska są otwierane, Stoczek Łukowski, zaraz Wolomin, Łuków, Jadów. Można zorganizować tylko trzeba chcieć. ALE JAK MA SIĘ W DU…E to się nie otwiera niech się martwią ci nie mają za co żyć !!! Brawo Panie burmistrzu jest Pan mistrzem w rujnowaniu ludziom życia !!!

 7. jesion pisze:

  Burmistrz Grodziska i tak na was bo to jego ost kadencja możecie mu zrobić 😛

 8. Goska pisze:

  Po kontakcie z prawnikiem który prześledził wnikliwie przepisy wiemy na pewno że zamkniecie targowiska to decyzja wyłącznie burmistrza. Rząd nie wydał żadnej decyzji w tej sprawie. W ostatnich dniach premier prosił żeby na bazarkach i targach były wprowadzone wytyczne sanepidu odnośnie higieny. A Grodzisk ma nowoczesne targowisko , ogrodzone, gdzie można spokojnie kontrolować ilość osób, kierownika targowiska który mógłby się tym zająć, to nie, najlepiej zamknąć. I jeszcze Pan burmistrz w wywiadzie mówi że dopuki rząd nie wyda zgody na otwarcie targu to on nie otworzy – bzdura. Rząd nikomu nie kazał zamykać i nie będzie informował że można otworzyć. Panie burmistrzu nosimy się z zamiarem złożenia pozwu zbiorowego o odszkodowania za utratę pracy, dochodów i zdrowia.

 9. Marian pisze:

  Panie burmistrzu jest Pan nieodpowiedzialny , wspiera Pan tylko handel zagranicznych firm, a w telewizji trąbią „wspieraj polskie firmy i polskich przedsiębiorców „. Nie ruszył Pan palcem żeby pomóc ludziom z targowiska. A przepraszam opłaty podobno ma nie być, ale chyba to logicznie nie korzysta się to się nie płaci. Żadna łaska. Nie wstyd panu że ludzie chcąc zarobić na chleb sprzedają na ulicy np.warzywa A mogli by normalnie na placu targowym. Żałosne i smutne żeby taka osoba pełniła funkcje publiczne, osoba która nie jest po stronie Polski i Polaków. Żegnam, Nie pozdrawiam

  • JSC pisze:

   (…)„wspieraj polskie firmy i polskich przedsiębiorców „(…)
   I wśród tych haseł Solaris niczym zając z bajki Krasickiego został pożarty przez Duńczyków.

 10. Andrzej pisze:

  Troska o zdrowie i życie społeczności za którą się bierze odpowiedzialność to więcej niż troska o wygodę klientów, a nawet niż troska o dochody sprzedawców.
  Uznanie dla burmistrza.
  PS. Utrzymanie wymogów sanitarnych na targowisku to UTOPIA.

  • Marian pisze:

   Jakoś inni mogą zorganizować jak to Pan nazwał „utopię” A w grodzisku się nie da. Bo się zwyczajnie nie chce glową ruszyć. Kolejny targ otwarty Otwock i dało się utopię ogarnąć…. Pan pewnie pensję na konto dostanie to się pan mądrzy A my jak sami nie zarobimy to nikt nam nie da. Więc niech Pan burmistrza nie chwali bo nie zrobił nic, nawet nie próbował nam pomóc, to jest odpowiedzialność ? Żenada…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata