reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

06 2024

Młody piłkarz z Grodziska mistrzem Centralnej Ligi Juniorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Na początku czerwca zespół Legii Warszawa wygrał rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. Ważnym ogniwem młodej mistrzowskiej drużyny był Oskar Melich – od urodzenia mieszkaniec Grodziska i wychowanek Akademii Piłkarskiej LKS-u Chlebnia. Poznajmy bliżej historię młodego i utalentowanego futbolisty.


Oskar urodził się w 2006 roku w Grodzisku, a przygodę z piłką nożną zaczynał jak siedmiolatek. To wtedy rodzice zapisali chłopca do Akademii Piłkarskiej w Chlebni. Melich szkolił się w Akademii od 2013 do 2015 roku, po czym przeszedł do Znicza Pruszków. Tam szlifował piłkarskie umiejętności przez kolejnych sześć lat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Od 2021 roku występuje w Legii, do której został kupiony za 18 tysięcy złotych. W Leg1i młody grodziszczanin występuje w ramach kontraktu obowiązującegow do 2025 roku. To były reprezentant Polish Soccer Skills (U-10, U-12), który otrzymywał powołania do kadry Warszawy i Mazowsza.

W ubiegłym roku został wicemistrzem Polski U-17, a w minionym sezonie grał w juniorach starszych (23 mecze, 1 gol, 5 asyst, 1 wywalczony rzut karny), z którymi sięgnął po złoty medal. Dwukrotnie był w kadrze drugiego zespołu Legii Warszawa (III liga), ale bez występu.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.