reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

05 2023

Młody piłkarz z Chlebni zaczął testy na zaproszenie Anderlechtu Bruksela!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: LKS ChlebniaMłody piłkarz z Chlebni zaczął testy na zaproszenie Anderlechtu Bruksela! - Grodzisk News


Potwierdziły się, informacje, które przekazywaliśmy już kilka dni temu. Młody i utalentowany wychowanek LKS-u Chlebnia pojechał na testy do belgijskich akademii piłkarskich, zaproszony przez Anderlecht Bruksela. Kajetan Świętochowski, bo o nim mowa, ma już za sobą pierwszą jednostkę treningową w młodzieżowym zespole Royale Union Saint-Gilloise. Przed młodym piłkarzem kolejne treningi na najwyższym poziomie.


Zaproszenie na testy zawodnika, który w czerwcu skończy 17 lat to pokłosie wizyty skautów i trenerów Anderlechtu oraz belgijskiej federacji piłkarskiej, którzy byli niespełna dwa tygodnie temu z wizytą w klubie z Chlebni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Belgijski trener i skaut Philippe Brutsaert dyrektor skautingu w belgijskiej federacji piłkarskiej, spotkał się z działaczami i trenerami z Chlebni, aby opowiedzieć jak to robią Belgowie. Słodkim owocem wizyty ludzi z Anderlechtu w Chlebni okazało się dostrzeżenie nieprzeciętnego talentu Kajetana Świętochowskiego.

Zawodnik z rocznika 2006 został zaproszony na testy do klubu z Brukseli. A od poniedziałku już trenuje w Belgii. – Jeszcze w niedzielę zdobył w Radomiu bramkę dla swojej drużyny w wygranym meczu z Radomiakiem, a w poniedziałek wylądował w Belgii by sprawdzić się na tle zawodników z czołowych Akademii Piłkarskich w tym kraju! – relacjonuje na Facebooku LKS Chlebnia.

–`Kajetan Świętochowski, bo o nim mowa, ma już za sobą pierwszą jednostkę treningową w młodzieżowym zespole Royale Union Saint-Gilloise ( aktualny wicemistrz Belgii) . Dziś czeka go kolejny trening w tym klubie, a w środę testy w Anderlechcie Bruksela – dodają przedstawiciele LKS-u i zapowiadają relacje na bieżąco z pobytu Kajetana w Belgii. – Wszyscy trzymamy za niego kciuki, ciesząc się, że coś, co mogłoby wydawać się nieprawdopodobne, właśnie się dzieje! – podkreślają ludzie z Chlebni.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.