TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

10 2021

Młode wojowniczki z Grodziska z medalami na międzynarodowych zawodach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Młode wojowniczki z Grodziska z medalami na międzynarodowych zawodach - Grodzisk News


Medale dla dwóch młodych judoczek grodziskiego klubu UKS Piranie. Na zawodach międzynarodowych w Płocku srebrny i brązowy medal zdobyły odpowiednio: Emilia Studzińska i Celina Nowakowska.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Rywalizacja odbywała się w ramach V Międzynarodowego Turnieju Judo Sensei Płock. W zawodach wzięło udział blisko 600 zawodników i zawodniczek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Emilia Studzińska wywalczyła srebro, zaś Celina Nowakowska – brąz, choć trzeba wspomnieć, że aż do walki o wejście do finału, wcześniejsze pojedynki wygrywała przed czasem. Dopiero w półfinale przytrafiła się porażka.

Młody zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.