TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

03

01 2021

Ministerstwo Zdrowia podało liczby z minionej doby


Grodzisk News


foto: PixabayMinisterstwo Zdrowia podało liczby z minionej doby - Grodzisk News


Ministerstwo Zdrowia opublikowało raport dotyczący zakażeń koronawirusem. W powiecie grodziskim kolejnych kilkanaście osób miało pozytywny wynik na obecność wirusa SARS CoV-2.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z danymi podanymi przez ministerstwo, w powiecie przybyło 13 osób z pozytywnym wynikiem na obecność SARS CoV-2, co daje 1,34 zakażenia na 10 tys. mieszkańców. Dla porównania w powiecie pruszkowskim ten wskaźnik wynosi 2,16 (36 nowych przypadków) w warszawskim zachodnim – 2,18 (26), zaś w żyrardowskim – 2,25 (17).

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Koronawirus w Polsce
Z dzisiejszego raportu wynika, że mamy 5,7 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (903), pomorskiego (705), kujawsko-pomorskiego (673), zachodniopomorskiego (518), wielkopolskiego (495), warmińsko-mazurskiego (376), łódzkiego (292), śląskiego (288), dolnośląskiego (246), lubelskiego (207), małopolskiego (200), podlaskiego (171), lubuskiego (169), podkarpackiego (118), opolskiego (100), świętokrzyskiego (77). 201 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 7 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 54 osoby. Łączna liczba osób, które otrzymały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa od marca 2020 r. to 1,3 mln, natomiast już ponad milion osób ozdrowiało.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.