TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

02 2021

Ministerstwo Zdrowia podało dane z minionej doby


Grodzisk News


foto: grodzisk.plMinisterstwo Zdrowia podało dane z minionej doby - Grodzisk News


Kilkanaście osób z pozytywnymi testami na koronawirusa i ponad 800 osób na kwarantannie – tak wyglądają liczby z minionych 24 godzin w powiecie grodziskim.


reklama Grodzisk mazowiecki

Jak podaje resort zdrowia, minionej doby wykonano 146 testów na obecność wirusa, a w 14 przypadkach wynik był pozytywny. 850 osób przebywa obecnie na kwarantannie. Nie było przypadków śmiertelnych.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców w naszym powiecie wynosi 1,45. Dla porównania w sąsiednich powiatach liczby wyglądają następująco: powiat żyrardowski – 14 osób zakażonych (1,85), powiat pruszkowski – 26 (1,56), powiat warszawski zachodni – 6 (0,5).

Koronawirus w Polsce

W całym kraju odnotowano 2,4 tys. zakażeń z województw: mazowieckiego (438), pomorskiego (332), kujawsko-pomorskiego (227), podkarpackiego (155), wielkopolskiego (155), śląskiego (145), zachodniopomorskiego (122), dolnośląskiego (111), lubelskiego (110), świętokrzyskiego (95), podlaskiego (90), lubuskiego (88), łódzkiego (84), małopolskiego (83), warmińsko-mazurskiego (70), opolskiego (40). 86 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną. W ciągu doby wykonano 21 tys. testów.

Z powodu COVID-19 zmarło 11 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 34 osoby.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.