TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

12 2021

Miłosz Redzimski zagra o finał MŚ już dziś


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskMiłosz Redzimski zagra o finał MŚ już dziś - Grodzisk News


O godz. 11.00 przy stole tenisowym stanie Miłosz Redzimski, aby zawalczyć o wielki finał mistrzostw świata kadetów (do lat 15). Jego rywalem będzie aktualny mistrz Europy w tej kategorii wiekowej – Felix Lebrun.


Francuz będzie z pewnością wymagającym rywalem dla młodego zawodnika grodziskiej Bogorii. Miłosz pokazał jednak w tym turnieju, że rozkręca się z meczu na mecz u każdym kolejnym gra coraz lepiej. Znakomity występ w ćwierćfinale z Lleytonem Ullmannem, który Redzimski wygrał przekonująco, bez straty seta pokazał potencjał grodziskiego zawodnika.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Emocje i wysoki poziom gwarantowane! Zwłaszcza, że w półfinale turnieju gry pojedynczej juniorów zobaczymy też drugiego Polaka Samuela Kulczyckiego. Po godz. 13.00 zagra on z Chińczykiem Zengiem Beixunem

Transmisje na żywo z mistrzostw w portugalskiej miejscowości Vila Nova de Gaia można oglądać na oficjalnym profilu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego na Facebooku (TUTAJ).
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Brawo,bardzo duży sukces naszego młodego zawodnika.🙂.
Rafał


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.