reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

09 2022

Miłosz Redzimski z medalem Mistrzostw Europy U-21


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plMiłosz Redzimski z medalem Mistrzostw Europy U-21 - Grodzisk News


Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki Miłosz Redzimski zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy do lat 21 w tenisie stołowym w rumuńskiej miejscowości Kluż-Napoka.


Redzimski ma na swoim koncie już sporo sukcesów w turniejach młodzieżowych, ale nie tylko. W ciągu roku został wicemistrzem Świata kadetów czy wicemistrzem Europy juniorów w drużynie i mikście. Do tego w sierpniu w „dorosłych” mistrzostwach Starego Kontynentu doszedł do 1/16 finału gdzie lepszy od niego okazał się Szwed Mattias Falck, czyli m.in. wicemistrz świata z 2019 r. A warto wspomnieć, że Redzimski w tym miesiącu skończył dopiero 16 lat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Teraz młody gracz z Grodziska Mazowieckiego zaliczył udany występ w kolejnym turnieju – Mistrzostwach Europy do lat 21 w Rumunii. Po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej Redzimski odprawił po kolei: Antona Limonova ,Carlo Rossiego i Borgara Hauga. W tych trzech grach stracił on zaledwie jednego seta, a w półfinale czekał na niego kolejny wielki talent – Samuel Kulczycki.

Grający w lidze niemieckiej Kulczycki okazał się lepszy w grze o finał i pokonał Redzimskiego 4:1, co oznaczało dla zawodnika z Grodziska brązowy medal (nie było meczu o trzecie miejsce pomiędzy przegranymi półfinalistami). Kulczycki wygrał również finał z Mołdawianinem Vladislavem Ursu 4:2.

Redzimski i Kulczycki spotkają się niebawem, bowiem obaj pojadą na Drużynowe Mistrzostwa Świata do Chin, które rozpoczną się pod koniec września.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.