07

12 2021

Miłosz Redzimski w półfinale mistrzostw świata!

Zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki w strefie medalowej mistrzostw świata kadetów! Miłosz Redzimski pokonał Lleytona Ullmanna i awansował do półfinału tenisowego czempionatu.

Redzimski wygrał w czterech setach – 4:0, choć pierwsza partia była niezwykle zacięta i zakończyła się zwycięstwem grodziszczanina na przewagi 12:10. W kolejnych setach Utalentowany tenisista raczej kontrolował sytuację przy stole i wygrywał następne partie odpowiednio: 11:8, 11:7 i 11:7.

Teraz jego rywalem w meczu, w którym zwycięstwo da awans do wielkiego finału młodzieżowych mistrzostw świata, będzie również bardzo utalentowany Francuz Daniel Lebrun.