reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

01 2024

Miłosz Redzimski już w jednym finale ME! Walczy o kolejny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/KS Bogoria Grodzisk Maz.Miłosz Redzimski już w jednym finale ME! Walczy o kolejny - Grodzisk News


Miłosz Redzimski już ma medal młodzieżowych mistrzostw Europy. Młody tenisista grodziskiej Bogorii w deblu z Maciejem Kubikiem awansował do finału turnieju. W meczu półfinałowym polski duet pokonał w trzech setach rumuńską parę Julian Chirita i Andrei Istrate. Polak cały czas jest też w grze o obronę singlowego mistrzostwa Europy.


W półfinałowym starciu Polacy nie dali większych szans swoim rywalom – wygrali w trzech setach: 11:3, 11:7 i 11:5. Wcześniej polski duet w ćwierćfinale w pokonanym polu zostawił Chorwatów Ivana Hencla i Leona Benko, których ograł również bez starty seta 3:0. Podobnie było zresztą na etapie 1/8 finału, gdzie Redzimski i Kubik 3:0 ograli rumuński debel Arnau Ponsa i Andre Bertelsmeiera.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W walce o złoto Polacy zagrają w niedzielę z inną bardzo mocną parą z Rumunii, którą tworzą Eduard Ionescu i Darius Movileanu. Ten pierwszy zagra zresztą jeszcze dziś w ćwierćfinale turnieju singlowego z Miłoszem Redzimski i będzie to swoiste starcie tytanów. Ionescu jest bowiem rozstawiony z jedynką, a Redzimski z dwójką. Obaj mają więc duże apetyty na zwycięstwo.

W meczu jednej ósmej Redzimski pokonał 4:0 w setach Somona Bielika z Czech (11:4, 11:9, 11:7, 11:7). Ionescu zaś 4:1 wygrał z Francuzem Hugo Deschampsem


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.