reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

05 2024

Milanowski Bieg STO-nogi już za dwa tygodnie. Zapisy trwają


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Milanowski Bieg STO-nogi to sportowa impreza, która na dobre lat funkcjonuje w kalendarzu wydarzeń miasta ogrodu. Nie inaczej będzie w tym roku. Kolejna odsłona biegu odbędzie się w czerwcu, a zapisy do startu w poszczególnych konkurencjach już trwają.


Bieg zwykle przyjmie formułę uliczną na dystansie 10 kilometrów. Biegacze będą mogli jednak rywalizować w kilku klasyfikacjach. W tym roku organizatorzy przygotowali bowiem takie konkurencje, jak: „Najszybszy mieszkaniec Milanówka”; „Klasyfikacja uczeń/absolwent SLO Nr 5 w Milanówku”; „Mistrzostwa świata geografów”; „Mistrzostwa Polski pilotów i personelu pokładowego” oraz „Otwarte drużynowe mistrzostwa STO-nogi”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wiadomo, że bieg odbędzie się 9 czerwca, a szczegóły trasy zostaną wkrótce potwierdzone i podane do publicznej wiadomości. Na teraz organizatorzy zapowiadają jednak prawdopodobny powrót na „starą trasę”.

Miałoby to oznaczać, iż zmagania biegaczy poprowadzone zostaną ulicami Herberta i i Warszawską, czyli trasą w kształcie litery „T”. Start i meta znalazłyby się wówczas przy ul. Herberta (Fiderkiewicza). Miasteczko biegowe zaś rozstawi się w Parku „Zielony Dołek”.

Więcej informacji wkrótce, tymczasem zapisy na bieg trwają już TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.