reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

05 2023

Milanowski bieg STO-nogi już w ten weekend. Wciąż można się zapisać!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plMilanowski bieg STO-nogi już w ten weekend. Wciąż można się zapisać! - Grodzisk News


Bieg STO-nogi to już tradycja na trwałe osadzona w kalendarzu sportowym i kulturalnym Milanówka. Impreza odbędzie się i w tym roku, a zapisy on-line już trwają.


Bieg zaplanowano na 4 czerwca (niedziela). Odbędzie się na dystansie 10 km, który to biegacze pokonają w trzech pętlach. Start i metę zlokalizowano przy ul. Starodęby. Trasa zaś prowadzić będzie ulicami Milanówka – kolejno: Mickiewicza, Starodęby, Królowej Jadwigi, Spacerową, Wojska Polskiego, Podgórną, Tadeusza Kościuszki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pomiar czasu dokonywany będzie za pomocą chipów zwrotnych firmy STS Timing. Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 1 godzinę 20 minut. Po tym czasie zawodnicy są zobowiązani do przerwania biegu i zejścia z trasy. Podobnie, trzeba rozpocząć trzecią pętlę przed upływem 55 minut.

Choć wszyscy biec będą jeden 10-kilometrowy dystans, to organizatorzy przewidują poszczególne klasyfikacje dodatkobirwe z podziałem na płeć oraz grupy wiekowe. Będą również zestawienia specjalne.

W ramach biegu przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Świata Geografów, a także Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego w biegu ulicznym na 10 km. Przewidziano również klasyfikację Otwartych Drużynowych Mistrzostw STO-nogi.

Regulamin wskazuje, że w biegu mogą wziąć osoby od 14. roku życia.

Więcej informacji o biegu oraz zapisach można znaleźć TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.