reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

01 2022

Milanowska „Jadłodzielnia” w nowym wydaniu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Milanowska „Jadłodzielnia” w nowym wydaniu - Grodzisk News


To kolejny rok funkcjonowania milanowskiej „Jadłodzielni”. Ta znajdująca się przy ul. Piłsudskiego, dzięki hojności milanowskiego przedsiębiorcy właśnie została wymieniona na nową. To dobra okazja żeby znów wspomnieć o wspaniałej akcji dzielenia się żywnością.


Z inicjatywy pracowników Urzędu Miasta Milanówka, Ośrodka Pomocy Społecznej i Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Milanówku oraz we współpracy z Panem Krzysztofem Kowalewskim milanowskim przedsiębiorcą, któremu nie jest obca idea niesienia pomocy i wsparcia osobom pozostającym w potrzebie, Milanówek cztery lata temu dołączył do akcji pn. „Foodsharing”, zapobiegającej marnowaniu jedzenia. Dzięki hojności Pana Kowalewskiego w Milanówku działają dwa miejsca służące zagospodarowaniu produktów żywnościowych nabytych lub przygotowanych przez mieszkańców w  nadmiarze.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsza lodówka została uruchomiona w listopadzie 2017 r. na terenie firmy Pikomp – skrzyżowanie ulic: Królewskiej i Grudowskiej, a druga rok później przy ul. Piłsudskiego w rejonie targowiska. Teraz ta druga lokalizacja otrzymała nową lodówkę. – Dzięki szybkiej akcji życzliwych osób: pracowników Centrum Usług Społecznych oraz pana Krzysztofa Kowalewskiego – milanowskiego przedsiębiorcy, który na własny koszt wymienił zdewastowaną już lodówkę możemy już 4 rok uczestniczyć we wspaniałej akcji  pn. „Foodsharing”, zapobiegającej marnowaniu jedzenia – poinformował milanowski magistrat.

Ważne, żebyśmy dzielili się tym, czym podzielilibyśmy się z  najbliższymi nam osobami. Nie pozostawiajmy produktów napoczętych, czy przeterminowanych, a  także surowych, wymagających przechowywania w  warunkach chłodniczych. Urzędnicy apelują, aby nie dewastować miejsc, które służą nam wszystkim i cieszmy się szacunkiem swoim oraz dawanym innym.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.