reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

01 2022

Milanowska „Jadłodzielnia” w nowym wydaniu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Milanowska „Jadłodzielnia” w nowym wydaniu - Grodzisk News


To kolejny rok funkcjonowania milanowskiej „Jadłodzielni”. Ta znajdująca się przy ul. Piłsudskiego, dzięki hojności milanowskiego przedsiębiorcy właśnie została wymieniona na nową. To dobra okazja żeby znów wspomnieć o wspaniałej akcji dzielenia się żywnością.


Z inicjatywy pracowników Urzędu Miasta Milanówka, Ośrodka Pomocy Społecznej i Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Milanówku oraz we współpracy z Panem Krzysztofem Kowalewskim milanowskim przedsiębiorcą, któremu nie jest obca idea niesienia pomocy i wsparcia osobom pozostającym w potrzebie, Milanówek cztery lata temu dołączył do akcji pn. „Foodsharing”, zapobiegającej marnowaniu jedzenia. Dzięki hojności Pana Kowalewskiego w Milanówku działają dwa miejsca służące zagospodarowaniu produktów żywnościowych nabytych lub przygotowanych przez mieszkańców w  nadmiarze.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsza lodówka została uruchomiona w listopadzie 2017 r. na terenie firmy Pikomp – skrzyżowanie ulic: Królewskiej i Grudowskiej, a druga rok później przy ul. Piłsudskiego w rejonie targowiska. Teraz ta druga lokalizacja otrzymała nową lodówkę. – Dzięki szybkiej akcji życzliwych osób: pracowników Centrum Usług Społecznych oraz pana Krzysztofa Kowalewskiego – milanowskiego przedsiębiorcy, który na własny koszt wymienił zdewastowaną już lodówkę możemy już 4 rok uczestniczyć we wspaniałej akcji  pn. „Foodsharing”, zapobiegającej marnowaniu jedzenia – poinformował milanowski magistrat.

Ważne, żebyśmy dzielili się tym, czym podzielilibyśmy się z  najbliższymi nam osobami. Nie pozostawiajmy produktów napoczętych, czy przeterminowanych, a  także surowych, wymagających przechowywania w  warunkach chłodniczych. Urzędnicy apelują, aby nie dewastować miejsc, które służą nam wszystkim i cieszmy się szacunkiem swoim oraz dawanym innym.

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.