04 04 2019

Milanowianie ocenią nieruchomość pod nowe centrum kultury. Zawiezie ich darmowy autobus

04.04.2019, godz.: 14:38
Milanowianie ocenią nieruchomość pod nowe centrum kultury. Zawiezie ich darmowy autobus
fot. Urząd Miasta Milanówka/Wizualizacja

6 kwietnia w Milanówku odbędzie się dzień otwarty na działce przy ul. Łąkowej. To tam miałoby w przyszłości powstać nowe centrum kultury. Zdecydują o tym m.in. konsultacje społeczne, a zanim mieszkańcy się wypowiedzą, powinni nieruchomość zobaczyć. Miasto zorganizuje specjalnie na ten dzień bezpłatny transport.

Jako się rzekło, właśnie w sobotę wystartują konsultacje połeczne dotyczące nowej siedziby MCK. Milanowianie będą mieli okazję wypowiedzieć się na temat lokalizacji, a także przekonać się w praktyce czy została ona trafnie wytypowana.

Budynek będzie można zwiedzić w godz. 10.00–14.00 oraz złożyć swoją opinię na temat mającego tam powstać Milanowskiego Centrum Kultury. Dziś magistrat poinformował, że udostępni specjalną bezpłatną linię autobusową, która dowiezie mieszkańców na miejsce. Trasa przejazdu oraz rozkład dostępne tutaj i tutaj.

– Burmistrz podjął decyzję o uruchomieniu specjalnej komunikacji na ten dzień. Jest to bardzo ważna inwestycja w kontekście przyszłości – mówi nam Piotr Iwicki, sekretarz miasta Milanówka.

Konsultacje potrwają od 6 do 28 kwietnia. Wszystkie szczegóły tutaj. 

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.